Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie

 • Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy poszukuje wolontariuszy

  23 maja 2019

  Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy poszukuje wolontariuszy do pracy podczas „Wczasów dla Seniorów”. Jest to akcja organizowana dla osób starszych z terenu Dzielnicy Bielany od ponad 20 lat. W bieżącym roku odbędą się dwa dziesięciodniowe turnusy Wczasów: I turnus – 1-12 lipca oraz II turnus – 15-26 lipca. Zajęcia będą odbywać się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego (ulica Marymoncka) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17.00.

  Wolontariusze będą mogli w miarę swoich zainteresowań i możliwości służyć seniorom pomocą między innymi podczas czynności dnia codziennego oraz  w trakcie zajęć ruchowych, muzycznych, plastycznych, gimnastyki umysłowej, zajęć psychoedukacyjnych, w czasie koncertów, konkursów i wycieczek. Wolontariusze będą aktywnie uczestniczyć zarówno w zajęciach grupowych, jak i w indywidualnym kontakcie z seniorami.

  Wolontariat podczas wczasów to okazja do pracy w miłej atmosferze, możliwość rozwoju, zdobywania nowych kompetencji, nabycia cennego, wszechstronnego doświadczenia zawodowego w pracy z osobami starszymi, poznania od strony praktycznej zasad pedagogiki zabawy, wzięcia udziału w animacjach z wykorzystaniem metodyki stosowanej przez KLANZĘ. Istnieje możliwość odbycia w ramach wolontariatu praktyk studenckich podczas Wczasów.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Ośrodkiem Wsparcia dla Seniorów Nr 1, Al. Zjednoczenia 13: owds1@opsbielany.waw.pl, 22 864 27 55 lub 514 802 978.

 • Informacja o odwołanych zajęciach

  20 maja 2019

  Uprzejmie informujemy, że dr Stefan T. Kwiatkowski odwołuje dyżur oraz zajęcia zaplanowane na wtorek 28 maja br. Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony bezpośrednio ze studentami.

 • Zmiana godziny rozpoczęcia zajęć z Komunikacji interpersonalnej w pracy socjalnej (II PS)

  19 maja 2019

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 23 maja zajęcia z Komunikacji interpersonalnej w pracy socjalnej z dr I. Kochan rozpoczną się o godz. 8.30 (sala 207).

 • Informacja o odwołanych zajęciach

  17 maja 2019

  Uprzejmie informujemy, że dr Renata Ernst-Milerska odwołuje zajęcia
  w dniach: 21.05.2019 r. oraz 23.05.2019 r.
  Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony bezpośrednio ze studentami.

 • Socjoterapia – dwukrotne skumulowanie zajęć

  15 maja 2019

  Uprzejmie informujemy, że w związku ze specyfiką zajęć  socjoterapia (prowadzący: mgr Elżbieta Kucińska)  zaistniała potrzeba dwukrotnego skumulowania zajęć.
  Poniżej daty zajęć:
  8.05 – zajęcia „podwójne”
  15.05 – brak zajęć
  22.05 – zajęcia „podwójne”
  29.05 – brak zajęć
  Kolejne zajęcia odbywają się wg terminarza.

wróć do góry