Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie

Oferta pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI portier – dozór mienia – umowa zlecenie
Miejsce pracy: Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie,
Warszawa, ul. Broniewskiego 48, 01-771 Warszawa.

Opis stanowiska:
Pełnienie usługi portierskiej i dozoru mienia wg ustalonego na każdy miesiąc rozkładu, w tym:
– wydawanie i przyjmowanie za pokwitowaniem kluczy;
– udzielanie pracownikom i studentom informacji o osobach dostępnych w Uczelni;
– sprawdzanie kompletności wyposażenia i stanu pomieszczeń, drzwi, klatek schodowych i holi;
– pilnowanie, aby w godzinach pełnienia dyżuru do budynku Uczelni nie przedostały się osoby nieupoważnione;
– dokonywanie zapisów w książce dyżurów o stwierdzonych nieprawidłowościach oraz zawiadamianie osobiście wskazanej osoby o zdarzeniach;
– niezwłoczne wzywania organów policji oraz straży pożarnej w przypadku zaistnienia bezpośredniego zagrożenia mienia Uczelni;
– otwieranie szlabanu pracownikom, studentom oraz gościom Uczelni;
– nadzorowanie budynku poprzez podgląd obrazu wideo z kamer monitoringu wizyjnego;
-szczegółowa kontrola miejsc pożarowo niebezpiecznych bezpośrednio po rozpoczęciu zmiany,
w trakcie jej trwania, a także bezpośrednio przed jej zakończeniem;
– sprawdzanie zamków, urządzeń elektrycznych, wodociągowych itp. oraz zamykanie okien i drzwi do budynku i poszczególnych pomieszczeń;
– obsługa instalacji alarmowej – wyłączenie centrali przy otwieraniu budynku i załączenie po zakończonym dyżurze.

Wymagania:
• Odpowiedzialność
• Sumienność
• Komunikatywność
• Dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy)
• Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• Spokojną pracę w przyjaznych warunkach, terminowe wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą przetwarzania danych osobowych na adres kadry(at)chat.edu.pl lub dostarczenie osobiście do pokoju 306.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

ogloszenie-pracownik-obslugi

Miejsca parkingowe w budynku przy ul. Broniewskiego 48

Administracja ChAT, Warszawa 10.05.2019 r.
Dyrektor Administracyjny Chrześcijańskiej Akademia Teologicznej w Warszawie, informuje, że istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego zlokalizowanego w garażu podziemnym budynku Uczelni.
Brama garażowa zamykana na pilota, w garażu monitoring wizyjny.
Koszt zakupu abonamentu wynosi 250 zł netto miesięcznie + 23% VAT.
Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt z panią Bogumiłą Wiktorską – tel. 506-002-354, e-mail b.wiktorska(at)chat.edu.pl

Polityka prywatności

Zamknij