Z ogromną satysfakcją informujemy, że Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie otrzymała dofinansowanie Projektu Dostępny ChAT, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa: III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie: 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępności w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami poprzez wdrożenie zmian organizacyjnych i podnoszenie świadomości kadry uczelni z zakresu niepełnosprawności. Powyższe działania mają na celu zapewnienie przez uczelnię dostępności komunikacyjnej administrowanych stron internetowych, narzędzi informatycznych, procedur kształcenia na poziomie wyższym, wprowadzenie do programów kształcenia modyfikacji zapewniających ich dostępność dla studentów z niepełnosprawnościami oraz działań z zakresu dostępności architektonicznej.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu, która będzie na bieżąco uzupełniana w miarę realizowanych zadań.

Link do strony Projektu Dostępny ChAT