Szanowni Studenci,
uprzejmie informuję, że w dniach 11.12.- 12.11.2023 r. odbędą się wizyty studyjne realizowane w ramach projektu „ChAT przyszłości”.
Wizyty studyjne realizowane będą w „Ad Verbum” Centrum Terapii Mowy i Dysleksji Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, przy ul. Rtm. W. Pileckiego 104 lok.1 02-781 Warszawa – Ursynów.
Wizyty rozpoczynają się o godz. 10.00.
Opiekunem wizyt studyjnych z ramienia uczelni jest dr Rafał Bodarski.
Miejsce spotkania wejście do placówki przyjmującej na wizytę studyjną godz. 10.00.
Udział w wizycie należy zgłosić do dziekanatu Wydziału Nauk Społecznych ChAT – Jarosław Zabrocki
Studenci przystępujący do wizyty studyjnej zwolnieni są z realizacji zajęć dydaktycznych w dniu wizyty.
Po zakończeniu wizyty studyjnej przewidziany jest posiłek.
Gorąco zachęcam do udziału w wizytach.
Wizyty studyjne organizowana są w celu podniesienia kompetencji zawodowych poprzez poznanie specyfiki danego pracodawcy. Jest to unikalny sposób na poznawanie świata z jednoczesną nauką. Uczestnicy będą mieli możliwość wymiany informacji pomiędzy sobą, a także pomiędzy uczestnikami a przedstawicielami odwiedzanej instytucji krajowej. Udział w wizycie studyjnej umożliwia wymianę innowacyjnych idei i doświadczeń, nawiązanie kontaktów zawodowych w zakresie tematów stanowiących przedmiot wspólnych zainteresowań.
Wizyty realizowane w ramach Projektu „ChAT przyszłości” który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych i realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.