Szanowni P.T. Studenci I roku studiów!

Uprzejmie informujemy, że wszyscy studenci, którzy rozpoczęli studia w roku akademickim 2020/2021 na Wydziale Teologicznym ChAT są zobowiązani do zrealizowania szkolenia BHP.

Szkolenie odbywa się na moodle.chat.edu.pl kurs BHP i ergonomia – dla studentów WT i będzie dostępne w terminie od 25 października do 30 listopada 2020 r.

Studenci muszą utworzyć samodzielnie konto na moodle.chat.edu.pl korzystając z adresów e-mail
w domenie student.chat.edu.pl  i zapisać się na powyższy kurs.

Udział w szkoleniu jest obowiązkowy i będzie poświadczony odpowiednim wpisem przy zaliczeniu semestru studiów.