Szanowni P.T. Studenci I roku studiów!

Uprzejmie informujemy, że wszyscy studenci, którzy rozpoczęli studia w roku akademickim 2021/2022 na Wydziale Teologicznym ChAT są zobowiązani do zrealizowania szkolenia BHP.

Szkolenie odbywa się na platformie moodle.chat.edu.pl kurs BHP i ergonomia – dla studentów WT_2021 i będzie dostępne w terminie od 25 października do 30 listopada 2021 r.

Studenci muszą utworzyć samodzielnie konto na moodle.chat.edu.pl korzystając z adresów e-mail
w domenie student.chat.edu.pl  i zapisać się na powyższy kurs. Hasło do szkolenia otrzymają Państwo na maila.

Udział w szkoleniu jest obowiązkowy i będzie poświadczony odpowiednim wpisem przy zaliczeniu semestru studiów.