Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy studentów Państwa Uczelni do odbycia praktyki studenckiej, zarówno w Biurze Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” jak i w prowadzonych przez Centrum Ogniskach Wychowawczych.
Studenci pedagogiki, psychologii, prac socjalnych, resocjalizacji, socjologii itp. mogą zgłosić się na praktyki do Ognisk Wychowawczych, a podczas stażu:

• pomagać dzieciom w nauce i w odrabianiu lekcji,
  • prowadzić warsztaty, gry, zabawy i animacje,
  • pomagać kadrze w codziennych obowiązkach,
  • realizować projekty edukacyjno-społeczne,
  • wspomóc nas w realizacji projektów kulturalnych i artystycznych, (np. studio nagraniowe, nauka śpiewu),
  • wspierać nas w codziennym działaniu swoją wiedzą ekspercką,
  • pomagać przy pracach biurowych,
  • pomagać w naprawach i remontach na terenie Ogniska,
  • realizować własne pomysły i pasje.

Studenci finansów i rachunkowości, informatyki, zarządzania, administracji, prawa i administracji, zamówień publicznych, BHP zgłoś się na praktyki do Biura CWR RW!

• rozwinąć swoją wiedzę z zakresu działania instytucji, prawa zamówień publicznych oraz finansów publicznych,
  • poznać zasady sporządzania umów i pism urzędowych,
  • poznać specyfikę pracy w biurze miejskiej instytucji wsparcia rodziny,
  • pomagać pracownikom w ich codziennych obowiązkach.

Z pełnym zakresem działalności Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” przyszli praktykanci mogą zapoznać się na stronie:
Zgłoszenia należy kierować na adres: Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” ul. Stara 4, 00-231 Warszawa lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: d.debecka@rodzinnawarszawa.pl.
Więcej informacji oraz dokumenty dostępne są na stronie: https://centrumwspieraniarodzin.pl/wspolpraca/praktyki-absolwenckie/
Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy na odbycie praktyk i przekażemy dalsze informacje.