Szanowni Studenci, w związku z pytaniami dotyczącymi logowania do aplikacji moodle.chat.edu.pl informujemy, że każdy student zobowiązany jest do założenia nowego konta moodle.
Link do aplikacji: https://moodlechat.chat.edu.pl/login/index.php
Aby otrzymać pełny dostęp do kursów w serwisie należy najpierw utworzyć konto na podstawie adresu email Studenta (w domenie chat.edu.pl).

UWAGA! Konta są potwierdzane przez administratorów e-ChAT, proszę logować się z wykorzystaniem danych podanych podczas założenia konta po 12 godzinach od jego założenia.