Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 września 2020 r. zmarł prof. zw. dr hab. Janusz T. Maciuszko były prorektor Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, Kierownik Katedry Teologii Historycznej oraz Nauk o Religii i Ekumenizmu, Dyrektor Szkoły Doktorskiej ChAT.

Żegnamy wybitnego intelektualistę, teologa, historyka i religioznawcę.

Bliskim Zmarłego wyrazy najgłębszego współczucia składa Rektor wraz z całą społecznością akademicką ChAT.

Uroczystości żałobne rozpoczną się 25 września 2020 r. o godz. 13:00 w kościele ewangelicko-augsburskim Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie.
Szczegółowe informacje nt. uroczystości pogrzebowych: https://pulawska.luteranie.pl/…/zmarl-sp-prof-dr-hab…/

Zmarłego 11 września 2020 roku śp. prof. dr. hab. Janusza T. Maciuszkę wspomina prorektor Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie ks. prof. Bogusław Milerski.