W dniu 13 listopada 2018 r. w siedzibie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej przy ul. Broniewskiego 48 pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej i Zarządu Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbył się koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Podczas uroczystości  usłyszeliśmy pieśni patriotyczne w wykonaniu Chóru EUTW oraz solistów Agnieszki Gertner-Polak, Dariusza Górskiego i Bogdana Kuźmiuka.

Uroczystość urozmaicił występ dzieci z Chrześcijańskiej Szkoły Samuel oraz występ bardów pod kierownictwem Dariusza Rączki.

Poniżej galeria w wydarzenia.

Relacja z koncertu pod linkiem.