W dniach 25-26 kwietnia br. odbyła się w Wydziale Nauk Społecznych ChAT konferencja naukowo-szkoleniowa “Kompetencje międzykulturowe.Transgresje”. Była to konferncja zamykająca projekt NAWA realizowany w Wydziale “Welcome Point – information and service point for international students and lecturers”, którym kierowała prof.dr hab. Renata Nowakowska-Siuta, dziekan WNS. Konferencja zgromadziła liczne grono (ponad 200 uczestników) zarówno stacjonarnie, jak i online. podczas obrad panelowych a następnie w sekcjach tematycznych i warsztatowych pierwszego dnia, a także podczas panelu dyskusyjnego z udziałem przedstawicielek organizacji pozarządowych, zajmujących się szeroko rozumianą edukacją międzykulturową i dwóch sesji wykładowych doktorantów Szkoły Doktorskiej ChAT. Konferencji towarzyszył także wernisaż wystawy prac malarskich uczestników pracowni artystycznej AzylArt prowadzonej w naszym Wydziale przez mgr. Marka Szałajskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z dwóch dni konferencji.