Zapraszamy na webinaria przygotowane przez Clarivate, które odbędą się w dniach 13-28 stycznia 2022 i dotyczyć będą podstaw użytkowania bazy WoS i EndNote.Dwa ostatnie spotkania poświęcone będą cyklowi życia innowacji i klasyfikacji dziedzinowej wg Celi Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals) w InCites. Szkolenia są dostępne dla każdego, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Webinaria obejmują następujące tematy:

Web of Science Essentials (English)
Thursday January 13 (3pm-4pm London) Register here/Zarejestruj się

What’s new in Web of Science? (English)
Monday January 17 (3pm-4pm London) Register here/Zarejestruj się

EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów