Happy Preschool to, do którego uczęszcza ponad setka dzieci z Polski oraz innych krajów takich jak Wielka Brytania, Wietnam, Arabia Saudyjska, Litwa, Kuba, Ukraina, Białoruś, Włochy, Nigeria czy Angola. Nasza kadra liczy ponad 20 kreatywnych i zmotywowanych osób, które również reprezentują różne kultury. Łączy nas pasja do nauczania i satysfakcja wypływającą z pracy z dziećmi.
Nasze placówki znajdują się na terenie nowoczesnego i prorodzinnego Miasteczka Wilanów z rozwiniętą przestrzenią dla dzieci.
Zapraszamy na nasza stronę www.happypreschool.edu.pl oraz nasz profil na Facebook’u i Instagram.
Bezpośredni kontakt z wice dyrektor Karoliną Wrońską pod numerem telefonu 509300819 lub mailowo na biuro@happypreschool.edu.pl