Z satysfakcją informujemy, że zgodnie z uchwałą nr 965/2022 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej wydało ocenę POZYTYWNĄ w sprawie oceny programowej kierunku teologia prowadzonego w Wydziale Teologicznym Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Następna ocena programowa zostanie przeprowadzona w roku akademickim 2028/2029.

Wszystkim Pracownikom i Studentom Wydziału Teologicznego dziękujemy i serdecznie gratulujemy!

DECYZJA PKA