dr mgr. inż. Jan Testowy

Jan Testowy

Proszę nie kasować tej strony, będzie mi potrzebna w trakcie tworzenia oficjalnej instrukcji obsługi systemu. Można zmienić jej dostępność na Prywatne lub stan na Szkic (jeżeli będzie przeszkadzała w uruchomieniu serwisu).

Jakiś opis działalności Pana Jana Testowego. Pozwoliłem sobie użyć zdjęcia Pana Łukasza na tej przykładowej podstronie.

Instrukcja “obsługi”

Każda osoba dodana w dziale “Kadra” może mieć przypisane dowolne strony (z działów “Strona”, “Wydział Pedagogiczny” lub “Wydział Teologiczny”) o szablonie “Sekcja/Katedra”. Dzięki powiązaniu osoby z wybranymi podstronami miniaturka jej zdjęcia pojawia się na tych podstronach w odpowiedniej sekcji “Kierownik” lub “Pracownik”, a dodatkowo informacje pozyskane w ten sposób są wyświetlane poniżej zdjęcia danej osoby (na jej stronie).

Lista plików

Dodałem listę plików (sformatowaną tak jak obiecałem Panu Łukaszowi Trocowi):

Jej sformatowanie w taki sposób wymaga dwóch kliknięć. Najpierw zaznaczam dodane pliki (oczywiście dodane przyciskiem “Wstaw plik”) i klikam przycisk listy, a następnie klikam przycisk “Lista plików”, został dodany na prawo od przycisku “Lista specjalna” – w pierwszym rzędzie ikon.