Niepubliczna Szkoła Podstawowa MOST – Fundacji Mosty Edukacji rekrutuje. Sprawdź, czy to rola dla Ciebie lub kogoś, kogo znasz.

Kogo szukamy?
Poszukujemy nauczycieli, którzy:

• mają świetny kontakt z dziećmi i wspierają ich w samodzielności i rozwoju, inspirują;
  • rozumieją, na czym polega budowanie partnerskich relacji z dziećmi i dorosłymi (wolą relację niż rację), w duchu NVC i stosują takie podejście w praktyce;
  • są gotowi na własny rozwój, a zmiany traktują jako stały element rozwoju i poszerzania horyzontów;
  • angażują się w wykonywane zadania;
  • są samodzielni w działaniu i mają doskonałą organizację pracy (także elastyczność!);
  • potrafią pracować zespołowo nad wspólnymi celami;
  • swoją rolę nauczyciela widzą jako towarzysza i moderatora.

Mile widziane:

• umiejętność pracy metodą projektów;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć w grupie różnowiekowej, także outdoorowo;
  • kompetencje w zakresie stosowania oceniania kształtującego;
  • umiejętności w tworzeniu autorskich programów i pomysłów na zajęcia;
  • znajomość języka angielskiego.

Aha! I uwielbiamy poczucie humoru;)

Jaka rola?
Nauczyciel/ka edukacji wczesnoszkolnej – jako nauczyciel wiodący w grupie zerówkowej (grupa do 16 dzieci, z drugim nauczycielem),
Wymagania: wyższe kierunkowe – edukacja wczesnoszkolna, przygotowanie pedagogiczne.
Co Ci oferujemy?

• Zapewniamy partnerską atmosferę współpracy, bez sztywnych procedur, za to z organizacją tworzącą warunki do realizacji Twoich pomysłów edukacyjnych.
  • Budujemy środowisko pracy przyjazne dla profesjonalnego rozwoju, gdzie możesz się rozwijać poprzez udział w projektach, szkoleniach i innych inicjatywach w ramach działalności Kampusu Edukacyjnego MOST.
  • Wierzymy, że motywujące wynagrodzenie oraz stabilność zatrudnienia to niezbędne czynniki dla komfortu pracy.
  • Mamy też dobrą kawę i obiady dla nauczycieli
  • Jako organizacja działamy w duchu eko.

Gdzie jesteśmy?

Niepubliczna Szkoła Podstawowa MOST znajduje się w Książenicach, pod Warszawą, w gminie Grodzisk Mazowiecki, obok Podkowy Leśnej, Milanówka. Można do nas szybko dojechać z Warszawy i okolicznych miejscowości – lokalizacja jest dogodnie skomunikowana.

Jak do nas dołączyć?

Jeżeli chcesz się stać częścią naszego zespołu, to zapraszamy serdecznie – wyślij CV i list motywacyjny, w którym napiszesz o sobie i swoich motywach podjęcia pracy w MOST.

Prosimy napisz na adres: praca@most.edu.pl

Napisz, dlaczego interesuje Cię praca w MOST, co chciałbyś wnieść do zespołu, jakie są Twoje umiejętności, pasje i doświadczenie mogą być ciekawe dla działalności i rozwoju naszej szkoły. Zachęcamy, by być autentycznym i szczerym. Chcemy Cię poznać, takim jaka/jaki jesteś. Dołącz również informację, jaki jest zakres Twoich formalnych uprawnień nauczania zgodnie z wymogami systemu oświaty. Prosimy także o załączenie w aplikacji standardowej klauzuli RODO.

Więcej o nas tu: https://most.edu.pl/praca/ i tu: https://www.facebook.com/mostkampusedukacyjny