Szanowni P.T. Studenci,

zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu: „Wpływ epidemii wirusa SARS-CoV-2 na zdrowie psychiczne populacji”.

Badanie jest prowadzone ujednoliconą metodologią stworzoną przez World Mental Health Survey Consortium przy Uniwersytecie Harvarda i jest monitorowane przez WHO, za pośrednictwem platformy Qualtrics oraz uzyskało akceptację Komisji Bioetycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Celem projektu jest ocena poziomu zdrowia studentów polskich uczelni w sytuacji pandemii oraz zdalnego realizowania studiów.

Ocena samopoczucia i zdrowia będzie dokonana za pomocą kwestionariusza oceniającego ogólny stan zdrowia, objawy depresyjne i lękowe, używanie środków psychoaktywnych.

Badanie jest w pełni anonimowe i dobrowolne, można przerwać je w dowolnym momencie i w dowolnym momencie do niego powrócić.
Wypełnienie kwestionariusza potrwa ok. 15 minut.

Link do kwestionariusza:
Link będzie aktywny do 31 maja br. włącznie.