Szanowni Studenci I roku studiów

Uprzejmie informujemy, że wszyscy studenci rozpoczynający kształcenie w roku akademickim 2021/2022 zobowiązani są do zrealizowania szkolenia z zakresu BHP i ergonomii.
Szkolenie odbywa się na platformie moodle.chat.edu.pl
Kurs dostępny jest od dnia 25 października br.
Celem realizacji kursu Studenci zobowiązani są do utworzenia indywidualnego konta w aplikacji moodle.chat.edu.pl korzystając z adresów e-mail w domenie @student.chat.edu.pl.
Hasło do kursu zostało Państwu przekazane na studencki adres email.
Udział w szkoleniu jest obowiązkowy.