Drodzy Studenci!
Przypominamy o możliwości realizowania praktyk dla studentów kierunku pedagogika w ramach prowadzonego przez Polską Radę Ekumeniczną projektu „Gościnny Kościół”.
Praktyki te polegają na cotygodniowych spotkaniach z dziećmi uchodźców i migrantów oraz na pomaganiu im w odrabianiu prac domowych, wyjaśnianiu trudnych dla nich kwestii językowych i kulturowych, na wspólnych rozmowach i zabawach. Są to dzieci w wieku szkolnym (7-17 lat), pochodzące z krajów afrykańskich i azjatyckich.
Spotkania z dziećmi odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, w środy i czwartki w godz. 15.00 – 17.00 w siedzibie Polskiej Rady Ekumenicznej przy ul. Willowej 1.
Można uczestniczyć w tych spotkaniach tylko w jednym, wybranym dniu tygodnia, ale można również spotykać się z dziećmi dwa lub trzy razy w tygodniu:)
Osoby zainteresowane, dysponujące wolnym czasem w wymienionych wyżej dniach i godzinach proszone są o kontakt mailowy z dr Joanną Kluczyńską: j.kluczynska@chat.edu.pl
Po zebraniu się grupy osób zainteresowanych udziałem w praktykach zorganizujemy spotkanie informacyjne online na platformie Teams.
Czekamy na Państwa i zapraszamy do wspólnej pracy z niezwykłymi młodymi ludźmi!:)