Uprzejmie informujemy, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 zajęcia w Wydziale Teologicznym ChAT będą odbywały się w trybie mieszanym (hybrydowym). Część zajęć nauczyciele akademiccy poprowadzą w „Sali”, część w trybie zdalnym. Będzie to dla wszystkich wyzwanie – ale wydaje się najlepszym kompromisem! Studia to przecież wymiana poglądów, spotykanie się nauczycieli i uczniów oraz samych studentów. Zajęcia dydaktyczne prowadzone w trybie stacjonarnym będą wymagały zachowania wszystkich wymogów higienicznosantiarnych, zgodnych z obowiązującymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego związanymi z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2.

Aktualny tygodniowy plan zajęć dostępny jest pod adresem internetowym (tutaj). Może on jednak ulec zmianie. Prosimy o regularne sprawdzanie daty aktualizacji!