Studenckie Koło Naukowe Resocjalizacji z radością ogłasza, że w dniach 17 listopada do 17 grudnia na terenie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej będzie miała miejsce zbiórka świątecznych prezentów dla dzieci z Domu Dziecka i Policyjnej Izby Dziecka w Warszawie. Pragniemy zaprosić do udziału wszystkich, którzy chcą sprawić, by na twarzach tych dzieci pojawił się uśmiech w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia!
Zbieramy wszystko, co tylko może się przydać – zabawki, odzież, książki, przybory szkolne, artykuły higieniczne, słodycze oraz ręcznie wykonane gadżety.
W tym roku wszyscy możemy zostać Świętymi Mikołajami! 🙂

Serdecznie zapraszamy!