Prof. dr Kathrin Winkler Dziekan Wydziału Pedagogiki Religii, Kształcenia i Diakonii w Evangelische Hochschule Nürnberg

Religia – Kultura – Migracja.
Wokół pedagogiki wielości
Środa, 16 października br., godz. 11.00-14.00, audytorium 5

Nauczanie religii w szkole.
Islam – judaizm – chrześcijaństwo.
Piątek, 18 października br., godz. 11.00-14.00, audytorium 5

Zajęcia obowiązkowe dla studentów teologii ewangelickiej oraz studentów II i III roku pedagogiki studiów licencjackich.

Serdecznie zapraszam
Rektor ChAT