KATEDRA
I JĘZYKA HEBRAJSKIEGO
Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej
w Warszawie

Zaproszenie na wykład Rabin dr Avraham Havivi na temat „Nowoczesna ortodoksja w judaizmie wobec akademickiej krytyki biblijnej”

20 STYCZNIA 2014 r.

aud. nr VI

Rabin dr Avraham Havivi – doktor teologii Jewish Theological Seminary in America (NY), doktor nauk medycznych w zakresie psychiatrii. Wykładowca poradnictwa pastoralnego i biblistyki w Ziegler School of Rabbinic Studies, American Jewish University, Los Angeles. Od lat łączy pracę duszpasterską i akademicką w dziedzinie teologii żydowskiej z pracą lekarza i wykładowcy psychiatrii.