Szanowni Państwo, Młode Pedagożki i Młodzi Pedagodzy,

Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach serdecznie zaprasza do udziału w XXXVI Letniej Szkole Młodych Pedagogów i Pedagożek im. Marii Dudzikowej, organizowanej przez Komitet Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk wraz z Przewodniczącą prof. dr hab. Agnieszką Cybal-Michalską. Kierowniczkami naukowymi LSMPiP są prof. dr hab. Maria Czerepaniak-Walczak i dr hab. Ewa Bochno, prof. UZ.

Gospodarzem tegorocznej Letniej Szkoły Młodych Pedagogów i Pedagożek, która odbędzie się w dniach 10 – 15 września 2023 r., jest Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo w załączonym Komunikacie 1.

LSMPiP Zaproszenie – Komunikat