Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk – organizatorów, oraz Akademii WSB – gospodarzy zapraszamy Państwa do udziału w Jubileuszowej XXXV Letniej Szkole Młodych Pedagogów im. M. Dudzikowej, która odbędzie się w  terminie od 5 do 9 września 2022 roku w Bielsku-Białej w Hotelu Dębowiec.

Poniżej znajdą Państwo Komunikat 1 ze wszystkimi niezbędnymi informacjami w tym zakresie wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Poniżej link do strony Jubileuszowej XXXV Letniej Szkoły Młodych Pedagogów

W przypadku pytań proszę o kontakt na adres mailowy kwalancik-ryba@wsb.edu.pl

numer telefonu +48  609 644 585

Sekretarz XXXV LSMP