Mamy przyjemność poinformować, że Komitet Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk przystąpił do organizowania kolejnej – XXXI Letniej Szkoły Młodych Pedagogów. Tegorocznym gospodarzem jest Wydział Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, z ks. prof. dr hab. Janem Niewęgłowskim, Dziekanem Wydziału na czele. LSMP odbędzie się w dniach 11 – 16 września 2017 r. w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” w Warszawie przy ul. Dewajtis 3, a jej specyfikę nada temat: “Problemy z własnym lub cudzym warsztatem pisarstwa naukowego”.

Szczegółowe informacje w załączniku wraz z formularzem zgłoszeniowym – dla wszystkich osób zainteresowanych tym wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia XXXI Letniej Szkoły Młodych Pedagogów.

Kierownik Naukowy XXXI LSMP
prof. zw. dr hab. Maria Dudzikowa

Zgłoszenie uczestnictwa w XXXI Letniej Szkole Młodych Pedagogów Warszawa, 11-16 września 2017