Szanowni Studenci,
ogłasza się wybory do organów kolegialnych Samorządu Studenckiego ChAT:
1) Zarządu Samorządu Studenckiego ChAT;
2) Uczelnianej Komisji Rewizyjnej Samorządu Studenckiego ChAT;
3) Uczelnianego Sądu Koleżeńskiego Samorządu Studenckiego ChAT.

Wybory odbywają się w trybie zdalnym za pomocą platformy USOSweb ChAT, z zachowaniem tajności głosowania.
Wybory odbywają się w okresie od 21 października 2020 r., od godziny 15:00 do 23 października do godziny 15:00.

Zgłoszenia kandydatów dokonuje się drogą elektroniczną za pośrednictwem właściwego dla kandydata Wydziału, poprzez wysłanie zgłoszenia droga mailową na adres mailowy właściwego Wydziału. Zgłaszanie kandydatów do poszczególnych organów odbywa się w okresie od 19 października 2020 r., od godziny 12:00 do 21 października 2020 do godziny 12:00.

Zarządzenie Uczelnianej Komisji Wyborczej Samorządu Studenckiego ChAT nr 1/2020 w sprawie organizacji wyborów do organów kolegialnych Samorządu Studenckiego ChAT w dniach 21-23 października 2020 r.