Mam zaszczyt zaprosić na kolejny, 15. „Wieczór z Pasją” , który odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godz. 17.15 w budynku Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, w audytorium nr 5 na II piętrze. Naszym gościem będzie Pani Agnieszka Kossowska – autorka książki „Duże sprawy w małych głowach” – która jako mama dziecka dotkniętego autyzmem, jest osobiście zaangażowana w problemy środowiska osób niepełnosprawnych.

Książka w niezwykły sposób – często przełamując tematy tabu – opowiada językiem dzieci o różnych typach niepełnosprawności. Powstała ona w ramach projektu „Wychowanie do nauczania włączającego” zorganizowanego pod patronatem Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, wspieranego przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych oraz Fundację PKO Banku Polskiego.