W dniu 25 marca w siedzibie Akademii miała miejsce uroczysta promocja absolwentów studiów podyplomowych w zakresie Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W uroczystości wzięli udział Pani dziekan Wydziału Pedagogicznego dr hab. prof. ChAT Renata Nowakowska-Siuta, kierownik studiów podyplomowych dr Katarzyna Dmitruk-Sierocińska oraz dr Maria Dąbrowska – promotor. Po części oficjalnej nastąpiło kameralne spotkanie, w czasie którego z rozrzewnieniem wspominano wspólne zajęcia. Jak się okazało, nasi absolwenci są nadal zainteresowani ofertą edukacyjną uczelni. Gratulujemy, cieszymy się i zapraszamy do dalszej współpracy.