Prezydent RP Bronisław Komorowski wręczył dnia 25 czerwca 2014 r. J.E. ks. biskupowi Jerzemu (Pańkowskiemu), prorektorowi Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie i kierownikowi Sekcji Teologii Prawosławnej Wydziału Teologicznego ChAT postanowienie o nadaniu tytułu profesora nauk teologicznych. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy Władyce uzyskania najwyższych kwalifikacji naukowych.

W imieniu społeczności akademickiej Uczelni, ks. Bogusław Milerski, rektor ChAT

Fot.: ks. kpt. Łukasz Godun