Międzynarodowy turniej FIRST® LEGO® League – etap regionalny w Warszawie – w tym roku w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspierania przyszłych młodych naukowców podczas zawodów FIRST® LEGO® League w najbliższą niedzielę, 13 stycznia 2019, między 9:00-16:00 w auli i patio ChAT, ul. Broniewskiego 48 w Warszawie. Wstęp wolny!
Będzie można zobaczyć konstrukcje LEGO® wykonane przez uczestników konkursu, oglądać, jak współzawodniczą w różnych konkurencjach.
Inżynierowie oraz naukowcy, którzy jutro będą zmieniać świat, dzisiaj siedzą w szkolnych ławkach i czekają na inspirujące wyzwania. Odpowiedzią LEGO® Education i amerykańskiej fundacji FIRST® jest turniej FIRST® LEGO® League rozgrywany co roku dla 320 000+ uczniów w wieku 9-16 lat (FLL) i 6-10 lat (FLL Junior) w 98 krajach świata. Więcej informacji na stronie https://first-lego-league.org.pl