Dzień Otwarty online Wydziału Nauk Społecznych ChAT to doskonała okazja dla kandydatów na studia wyższe i podyplomowe aby m.in. zaczerpnąć wszelkich informacji na temat oferty kształcenia, poznać kadrę i studentów WNS ChAT w Warszawie, zobaczyć bazę dydaktyczną oraz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania związane z rekrutacją.

I część – prezentacja oferty

II część – spotkanie z cyklu Wieczory z Pasją

W ramach Dnia Otwartego zapraszamy Państwa na 30. spotkanie z cyklu Wieczory z Pasją

pt. Septem artes liberales

Gościem spotkania będzie Waldemar Miksa –
człowiek wielu talentów i pasji: muzykolog, kompozytor i dyrygent, producent i wydawca, inicjator i współtwórca Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci/Bilingual Future

Spotkanie odbędzie się online 27 maja 2021 roku (czwartek) o godzinie 16.30.

Umożliwiając bezpośrednie, a jednocześnie bezpieczne warunki uczestnictwa, spotkanie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube w godz. 16:30-18:30.

Zapraszamy!