Serdecznie zapraszamy na seminarium w zakresie edukacji wczesnoszkolnej.

Seminarium jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko oraz dane szkoły, w której Państwo pracują.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Po zalogowaniu się do platformy MS Teams prośba o przesłanie wiadomości e-mail do koordynatora projektu (adrianna.krzywik@ipn.gov.pl). Wiadomość potwierdzająca Państwa obecność na spotkaniu będzie podstawą do wystawienia imiennego zaświadczenia po ukończeniu szkolenia.

Termin: 6 listopada 2021 r.