Szanowni Państwo!

Proponujemy możliwość realizowania praktyk dla studentów kierunku pedagogika w ramach prowadzonego przez Polską Radę Ekumeniczną projektu „Gościnny Kościół”.

Praktyki te polegać będą na cotygodniowych spotkaniach z dziećmi uchodźców i migrantów oraz na pomaganiu im w odrabianiu prac domowych, wyjaśnianiu trudnych dla nich kwestii językowych i kulturowych, wspólnych rozmowach i zabawach. Są to dzieci w wieku szkolnym (7-17 lat), pochodzące z krajów afrykańskich i azjatyckich.

Spotkania z dziećmi odbywać się będą trzy razy w tygodniu: we wtorki, w środy i czwartki w godz. 15.00 – 17.00 w siedzibie Polskiej Rady Ekumenicznej przy ul. Willowej 1 (Mokotów). Planujemy prowadzenie ich do końca bieżącego roku szkolnego.

Osoby zainteresowane, dysponujące wolnym czasem w wymienionych wyżej dniach i godzinach (możliwe jest przychodzenie tylko raz w tygodniu, w wybranym, ale stałym dniu) proszone są o kontakt mailowy z dr Joanną Kluczyńską: j.kluczynska@chat.edu.pl

Po zebraniu się grupy osób zainteresowanych udziałem w praktykach zorganizujemy spotkanie informacyjne online na platformie Teams.

Czekamy na Państwa i zapraszamy do wspólnej pracy z niezwykłymi młodymi ludźmi!:)