Sprawdź naszą ofertę kierunków i specjalności na różnych poziomach kształcenia. Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe.

Zapraszamy do rejestracji na studia poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów.

Wczesna edukacja – Pedagogika resocjalizacyjna* – Pedagogika społeczno-kulturowa* – Praca socjalna – Pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną – Pedagogika szkolna z doradztwem zawodowym – Integracja sensoryczna – Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka – Asystenta rodziny – Przygotowanie pedagogiczne – Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna – Organizacja i Zarządzanie Oświatą.

*Specjalności prowadzone w systemie dla osób pracujących

Nasza oferta edukacyjna https://chat.edu.pl