Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu nowej strony internetowej naszej Uczelni. Wśród nowości warto wskazać na nowe logotypy Wydziału Pedagogicznego oraz Teologicznego. Nowa witryna internetowa została opatrzona przyjazną, odmienioną i nowoczesną szatą graficzną, a jej budowa ułatwia szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji.

Obecnie trwają prace serwisowe związane z przenoszeniem i porządkowaniem treści. Z góry przepraszamy za ewentualne braki lub niedogodności, zapraszamy serdecznie do kontaktu z pracownikami naszej Uczelni.

Uruchomienie nowej strony internetowej nie zmieni sposobu korzystania z systemów USOSweb, APD oraz IRK.