O wynikach tegorocznej edycji Konkursu “Uczelnia Liderów” napisał magazyn “Forum Akademickie”. Tekst, wraz z listą Znakomitych Laureatów, dostępny jest pod linkiem: https://forumakademickie.pl/szkoly-wyzsze/poznalismy-uczelnie-liderow/

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

„Forum Akademickie” jest ogólnopolskim miesięcznikiem informacyjno-publicystycznym (wcześniej pod nazwą „Przegląd Akademicki”), wydawanym od 1991 roku przez Akademicką Oficynę Wydawniczą w Lublinie. Czasopismo zajmuje się problematyką badań naukowych i szkolnictwa wyższego.