Szanowni Państwo!

W imieniu własnym, Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Komisji Certyfikacyjnej Konkursu „Uczelnia Liderów” pragnę złożyć Państwu, jako Laureatom tegorocznej edycji Konkursu, a także Państwa studentom najserdeczniejsze życzenia z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku Akademickiego 2021/2022.

W październiku 2021 roku naukę na Wydziale wyróżnionym certyfikatem „Uczelnia Liderów” rozpoczną nowi studenci, którzy wiążą z nią nadzieję na zdobycie wartościowego i wszechstronnego wykształcenia. Nie mamy wątpliwości, że Uczelnia dołoży wszelkich starań, aby uzyskali oni cenną wiedzę i niezbędne doświadczenia, które w pełni wykorzystają w przyszłości, tak aby stać się wysokiej klasy specjalistami w swoich dziedzinach. Wierzę, że przemyślany dobór oferty dydaktycznej, wysoka jakość oferowanego wykształcenia oraz łączenie profesjonalnej wiedzy z szerokim horyzontem myślenia ułatwi Państwa absolwentom znalezienie swojego miejsca na rynku pracy i ugruntuje ich pozycję zawodową.

Uzyskując Certyfikat „Uczelnia Liderów” potwierdzili Państwo, iż oferowane studentom wykształcenie jest nie tylko wartościowe merytorycznie, ale także zgodne z potrzebami i oczekiwaniami pracodawców. Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, wraz z Agencją PRC, akredytują Uczelnie dobrze przygotowujące do rynku pracy, nowoczesne, przyszłościowe, przedsiębiorcze, kształcące liderów zmiany społecznej. Konkurs „Uczelnia Liderów” służy identyfikowaniu i wyróżnianiu najlepszych polskich uczelni. Grono naszych Laureatów to elita wśród oferty akademickiej krajowego szkolnictwa wyższego. Gratulujemy Państwu znalezienia się w tym gronie i z okazji Inauguracji Nowego Roku Akademickiego życzymy Państwu utrzymania pozycji lidera na rynku edukacyjnym oraz wielu sukcesów naukowych i dydaktycznych, a Państwa studentom – satysfakcji ze zdobywania wiedzy, wytrwałości w dążeniu do obranych celów oraz odwagi w myśleniu, działaniu i kreowaniu przyszłości.

List gratulacyjny Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego z okazji inauguracji Nowego Roku Akademickiego

Grażyna Kaczmarczyk
Prezes Zarządu