L.dz. 2000/3/2014                                                                                                        Warszawa, dnia 30 września 2014 r.

P.T.

Nauczyciele Akademiccy

i Doktoranci

Wydziału Teologicznego ChAT

w miejscu

W związku z wydaniem przez J.M. Rektora ChAT zarządzenia nr 11/2014, ogłasza się

konkurs na projekty badawcze finansowane ze środków dotacji celowej na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich w Wydziale Teologicznym ChAT.

Zasady konkursu określa regulamin będący załącznikiem do zarządzenia nr 11/2014 J.M. Rektora ChAT.

Termin składania wniosków w konkursie: 15 października 2014 r.

Przewodniczący Komisji Badań Naukowych

Wydziału Teologicznego ChAT

(-) Dr hab. Tadeusz J. Zieliński, prof. ChAT

Załączniki:

Zarządzenie nr 11/2014 Rektora Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie z dnia 25 września 2014 r. w sprawie regulaminu konkursu na projekty badawcze dla młodych naukowców i doktorantów

Formularz wniosku do Komisji Badań Naukowych Wydziału Teologicznego ChAT o dofinansowanie projektu badawczego oraz zadań z nim związanych, służących rozwojowi uczestnika studiów doktoranckich