ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy dyrektorów, nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz studentów na konferencję połączoną z warsztatami, która odbędzie się z okazji otwarcia MAKERSPACE w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.

Konferencja MAKERSPACE – ciągłość tworzenia i uczenia się z LEGO® Education

03 grudnia 2019 r. (wtorek)
godz. 12:30 – 17:00
ul. Broniewskiego 48

Podczas konferencji wykład poprowadzi Pani prof. dr hab. Edyta Gruszczyk – Kolczyńska z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie – wybitny pedagog, znakomita znawczyni wychowania i wspomagania rozwoju małych dzieci oraz metodyki nauczania matematyki i pracy dydaktyczno – wychowawczej z dziećmi uzdolnionymi matematycznie.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: www.akcesedukacja.pl/ChATmakerspace

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny.

Organizatorzy konferencji:
Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie,