Drodzy Studenci,

Ze względu na stan pandemii COVID 19 tegoroczne egzaminy dyplomowe odbędą się w siedzibie Uczelni w szczególnym rygorze sanitarnym, lub na wniosek Studenta, zdalnie z wykorzystaniem Platformy Teams.

Szczegóły egzaminu dyplomowego określa Zarządzenie nr 3/2020 Dziekana Wydziału Nauk Społecznych Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie z dnia 20 maja 2020 r. w sprawie zasad przeprowadzania egzaminu dyplomowego w Wydziale Nauk Społecznych ChAT w semestrze letnim 2019/2020 https://chat.edu.pl/app/uploads/2020/05/zarzadzenie-nr-3_2020_dziekan-_wns_zasady-egz-dypl.pdf Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem.

Przypominamy jednocześnie, że Student podczas egzaminu musi wyposażyć się we własnym zakresie w maseczkę lub przyłbicę zakrywającą usta i nos oraz w jednorazowe rękawiczki ochronne wymagane prawem w okresie epidemicznym. W sali wykładowej będzie udostępniony również płyn dezynfekujący. Członkowie komisji również muszą używać masek ochronnych, rękawic oraz innych elementów ubioru i wyposażenia wymagane prawem w okresie epidemicznym w miejscu pracy.

Wszystkim Dyplomantom życzymy powodzenia na tegorocznych obronach prac dyplomowych!