Jesteś przyszłą maturzystką/przyszłym maturzystą? Przed Tobą wybór uczelni? Poszukujesz informacji o WNS? A może chcesz się tylko upewnić, że WNS to dobry wybór?

Chcemy Ci to ułatwić!

21 kwietnia od godz.10.00 zapraszamy na Dzień Otwarty na WNS ChAT, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszego wydziału oraz infrastrukturą uczelni. Na osoby zainteresowane naszą ofertą edukacyjną będą czekać przedstawiciele Wydziału, nauczycieli akademickich, Samorządu Studentów i kół naukowych.

Odpowiemy na Państwa pytania, rozwiejemy wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku i zakresu studiów.

Będą mogli Państwo wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych w Wydziale.

Serdecznie zapraszamy!

Nasza oferta edukacyjna:

• Pedagogika – studia pierwszego stopnia (stacjonarne)
  • Pedagogika – studia drugiego stopnia (stacjonarne)
  • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna – jednolite studia magisterskie (stacjonarne)
  • Набір на навчання людей з України
  • Szkoła Doktorska ChAT – kształcenie odbywa się w następujących dyscyplinach naukowych:

• Oferujemy:
    • studia w Uczelni publicznej,
    • nowoczesną bazę dydaktyczną,
    • elastyczne i nowatorskie programy zajęć,
    • unikalną atmosferę,
    • osobowe relacje między studentami i wykładowcami,
    • studia podyplomowe w atrakcyjnej cenie.

•  Potwierdzona jakość kształcenia:
  • w raportach Polskiej Komisji Akredytacyjnej,
  • uzyskanych certyfikatach  „Studia z Przyszłością” dla kierunku pedagogika (2018, 2019, 2020) oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (2022)  przyznawanym kierunkom studiów dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy,
  • uzyskanym wyróżnieniem „Laurem Innowacji” dla kierunku pedagogika za wdrożenie najbardziej nowatorskich i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny,
  • w XI edycji Programu „Uczelnia Liderów”  (2021) Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencja PRC przyznały Wydziałowi Nauk Społecznych ChAT Certyfikat i Znak Jakości „Uczelnia Liderów”.