Zapraszamy do zapoznania się z MIĘDZYNARODOWYM PROGRAM POWSZECHNEJ DWUJĘZYCZNOŚCI: „Dwujęzyczność z językiem angielskim jest prezentem na całe życie, który każde nowo narodzone dziecko powinno otrzymać obligatoryjnie” którego głównym celem jest propagowanie wiedzy o dwujęzyczności i korzyściach, jakie z niej płyną dla dzieci, ich rodzin i placówek edukacyjnych, ale też w szerszej skali dla samorządów, struktur oświatowych czy wręcz całych społeczeństw oraz budowanie globalnego systemu wspierającego powszechną dwujęzyczność z językiem angielskim.

Informacje o programie dostępne są pod linkiem: https://chat.edu.pl/pedagogika/start/dwujezyczne-dzieci-bilingual-future/

Link do katalogu Programu: