przeklad_okladka-210x300Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Teologicznego do odbioru w dziekanacie bezpłatnego egzemplarza Pisma Świętego Nowego Testamentu w przekładzie zespołu ekumenicznego (Ekumeniczny Przekład Przyjaciół). Zespół tłumaczy stanowili: arcybiskup prof. Jeremiasz (Jan Anchimiuk), ks. prof. Michał Czajkowski i pastor Mieczysław Kwiecień. Sekretarzem zespołu był Jan Turnau.
Ten wspaniałomyślny dar uczelnia zawdzięcza wydawcy dr. Henrykowi Ryszardowi Tomaszewskiemu, absolwentowi Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.