Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty Wydziału Pedagogicznego 17 maja 2018 r. Oprócz możliwości uzyskania informacji dotyczących rekrutacji możecie Państwo wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych w wydziale. W tym dniu zapraszamy na konferencje naukową: Wychowanie i szkolnictwo ewangelickie w XVI-XVII wieku. Główną ideą wydarzenia jest umożliwienie kandydatom bezpośredniego kontaktu ze studentami i wykładowcami.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą edukacyjną Wydziału Teologicznego ChAT.

Kandydatów na studia zapraszamy do twórczego podejścia do nowych wyzwań, otwartości na doświadczenia w atmosferze współpracy.
Rekrutacja na studia od 6 maja w systemie irk.chat.edu.pl

DZIEŃ OTWARTY WYDZIAŁU PEDAGOGICZNEGO