Bezpłatne studia stacjonarne I i II stopnia oraz studia jednolite magisterskie w uczelni publicznej:

Programy kształcenia w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych i realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Wydział Nauk Społecznych ChAT oferuje następujące Studia podyplomowe

Uczelnia prowadzi Szkołę Doktorską w dyscyplinie Nauki Teologiczne i w dyscyplinie Pedagogika (od 2020 r.).

ZAPISZ SIĘ NA STUDIA