Otwieramy rekrutację na studia: www.irk.chat.edu.pl

Rozpoczęcie rejestracji w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów 1 czerwca 2020.

Zapraszamy na naszą uczelnię – studiujcie z nami pedagogikę, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, teologię (w zakresie teologii ewangelickiej, prawosławnej, starokatolickiej i protestanckiej) lub pracę socjalną!

Wysoką jakość kształcenia prowadzonych w uczelni studiów potwierdzają uzyskane certyfikaty „Studia z Przyszłością” przyznane studiom prowadzonym na kierunku pedagogika (2018, 2019, 2020). Kształcenie pedagogiczne realizowane w uczelni odbywa się według nowoczesnych i wartościowych programów studiów, dobrze odpowiadających na potrzeby rynku pracy. Studia na kierunku pedagogika wyróżnione zostały ponadto CertyfikatamiLaur Innowacji” (2018, 2019), oraz „Lider jakości kształcenia” (2020) za wdrożenie najbardziej nowatorskich i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.

Oferujemy bezpłatne studia stacjonarne I i II stopnia oraz studia jednolite magisterskie w uczelni publicznej, elastyczny i nowoczesny program zajęć, unikalną atmosferę, osobowe relacje między studentami i wykładowcami.

Uczelnia prowadzi Szkołę Doktorską w dyscyplinie Nauki Teologiczne i w dyscyplinie Pedagogika (od 2020 r.).

Na wybranych zakresach studiów kształcimy w stacjonarnym trybie dostosowanym dla osób pracujących. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w wybrane dni tygodnia.

Realizujemy programy kształcenia w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych i realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Zapraszamy do rejestracji w systemie irk.chat.edu.pl