Шановні Друзі з України!
Факультет Суспільних Наук Християнської Богословської Aкадемії у Варшаві запрошує людей з України на безкоштовні заняття з польської мови. Ми забезпечуємо приємну атмосферу та навчання в дружній групі. Академія запрошує Ваc кожного вівторка (з 15 березня цього року) о 16.30-18.00 до мовного кабінету на першому поверсі будинку, головний вхід з вул. Ромашевського. Інші дати будуть оголошені найближчим часом.
Будь ласка, зв’яжіться з нами заздалегідь:
Тел.: 506 002 321
Запрошуємо!

Християнська Богословськa Академія у Варшаві є державним університетом з майже 60-річною традицією, навчає на Богословському Факультеті та на Факультеті Суспільних Наук, більше на www.chat.edu.pl
Адреса: Варшава – Біляни, вул. Бронєвського 48.

Drodzy Przyjaciele z Ukrainy!
Wydział Nauk Społecznych Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie zaprasza osoby z Ukrainy na bezpłatne zajęcia z języka polskiego. Zapewniamy miłą atmosferę i naukę w przyjaznym gronie. Akademia Was zaprasza w każdy wtorek (od 15.marca br.) w godz. 16.30-18.00 do sali językowej na parterze budynku, wejście główne od ul. Romaszewskiego. Wkrótce podamy też inne terminy. Prosimy o wcześniejszy kontakt:
Tel.: 506002321
Zapraszamy!

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie jest uczelnią publiczną (państwową) o prawie ponad 60-letniej tradycji,
kształci w Wydziale Teologicznym i Wydziale Nauk Społecznych więcej na stronie www.chat.edu.pl
Adres: Warszawa – Bielany, ul. Broniewskiego 48