Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas,
I ujrzeliśmy chwałę Jego (J 1,14).

Serdecznie zapraszam

PT Nauczycieli akademickich, Pracowników pozostałych działów Akademii, Seniorów, Wszystkich Studentów i Przyjaciół Uczelni na spotkanie adwentowo-wigilijne, które odbędzie się w czwartek 12 grudnia 2019 r. o godz. 12.00 w holu głównym Akademii.

Niechaj Ewangelia o Bogu, który stał się człowiekiem, dobre słowa, śpiew Chóru Akademickiego, wspólne kolędowanie i wzajemna życzliwość będą znakiem zbliżających się Świąt.

Z nadzieją na spotkanie i wyrazami szacunku,

ks. Bogusław Milerski
Rektor ChAT

Informacja dodatkowa:
10.30-11.00 – posiedzenie Rady Uczelni,
11.00-11.20 – posiedzenie Senatu (cz. 1),
11.20-12.00 – posiedzenie Senatu (cz. 2): promocje doktorskie,
12.00-13.30 – spotkanie adwentowo-wigilijne Wspólnoty Akademii.

wróć do góry