Zapraszamy na studia w Wydziale Pedagogicznym (od 1.10.2019 w Wydziale Nauk Społecznych) i Wydziale Teologicznym naszej Akademii.

20 września 2019 r. ostatni dzień rejestracji  na studia w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów

Link do rekrutacji: http://irk.chat.edu.pl/

Oferujemy:

• bezpłatne studia stacjonarne I i II stopnia oraz studia jednolite magisterskie w Uczelni publicznej, elastyczny i nowoczesny program zajęć, unikalną atmosferę, kameralny charakter, osobowe relacje między studentami i wykładowcami,
  • studia podyplomowe w atrakcyjnej cenie,
  • studia w nowoczesnym i przyjaznym kompleksie akademickim,
  • „Studia z Przyszłością”. Studia (I i II stopnia na kierunku pedagogika) wyróżnione certyfikatem – „Laur Innowacji” za wdrożenie najbardziej nowatorskich i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.
wróć do góry