Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie

Co jest ważne w skutecznej komunikacji? Na co ludzie zwracają uwagę w trakcie wystąpienia? Jak mówić by dotrzeć z komunikatem do adresata? Jakie czynniki wpływają na wiarygodność rozmówcy? Jak zapanować nad emocjami, które nam towarzyszą w oficjalnych wystąpieniach?

Zapraszamy na wykład dra Mariusza Sokołowskiego: pt.: Skuteczna komunikacja kluczem do efektywności na najwyższym poziomie 11 grudnia 2018 r., godz. 17.00 aula ChAT

dr Mariusz Sokołowski – doktor nauk humanistycznych, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. W 1997 roku ukończył także studia pedagogiczne na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. W 2001 roku uzyskał na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie historii.Od 2013 roku pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2004- 2007 rzecznik prasowy komendanta stołecznego a następnie do sierpnia 2015 roku – rzecznik prasowy komendanta głównego Policji. W ciągu 12 lat służby na tych stanowiskach kierował w polskiej Policji operacjami „Media” podczas największych wydarzeń w kraju, jak np.: Europejski Szczyt Gospodarczy w 2004 r., Szczyt Rady Europy w 2005 r., Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej EURO 2012, czy Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Współorganizator kampanii społecznych m.in.: „Stop 18”, „Bezpieczna droga z radami Sponge Boba”, „Piłeś? Nie jedź!”, „Mistrzowie w pasach”, „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”. W 2010 r. pomysłodawca i organizator policyjnej kampanii „Użyj wyobraźni”, mającej na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kampania została nagrodzona prestiżową nagrodą „Effie Awards 2010”, którą przyznaje się w ramach jednego z najważniejszych na świecie konkursów marketingowych. Współpracownik fundacji takich jak: „Niebieska Linia”, „Itaka”, „WOŚP” i „La Strada”.

wróć do góry